Ben De İstiyorum!

Çalışmalarımı beğenmiş ve kendiniz veya sevdikleriniz için istiyor olabilirsiniz. Hele özellikle sevdiklerimize verilebilecek ne kadar kıymetli bir hediye di mi? Düşünsenize ona ait şeyleri (İsim, simge, logo, bir söz...) yazdırıp çizdirdiğiniz ve özel olarak el işçiliği ile yapılmış bir hediye onun gözünde ne kadar kıymetli ne kadar anlamlı olacak. Emin olun o mutluluğu sadece bunu yaşadığınızda anlayabilirsiniz. Yaptığım her çalışmamın ufak bir hikayesini de yazıyorum burada. Sizin de gördüğünüz gibi bir çoğu sevdiklerime hediye olarak yaptığım çalışmalar. Çünkü el emeğimle yaptığım bu boyamaların hepsi onların gözünde paha biçilemez bir kıymete sahip.
          Türkiye'nin en ünlü piyanistlerinden Anjelika Akbar dahi daha pahalı bir hediye ile değilde bir mutfak önlüğüne yazılmış ismi ve çizilmiş piyano resmi ile çok daha mutlu olabiliyorsa, herkesin bu tür el emeği ile yapılmış özel hediyelerle mutlu olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
          Bu şekilde düşünüyor ve nasıl olur, ne yapılabilir diye merak ediyorsanız buradan benimle iletişime geçebilirsiniz. Memnuniyetle elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

cihanbakacak@hotmail.com
http://friendfeed.com/cihanbakacak